Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Piatok, 21.7.2017
meniny má Daniel

VIDEO: Gymkhane v bývalej fabrike na Oltcit niečo chýba...

7.12.2016 | Revue

Rally Ford Fiesta jazdiaci bokom je nám už známy z iných Gymkhana videí. Tentoraz si Fiesta zajazdila v bývalej rumunskej továrni na Oltcity. Jeden tradičný prvok tu však chýba.

Rumunsko produkuje okrem Dacii aj vozy iných značiek. Továreň v meste Craiova vyrábala kedysi v spolupráci so Citroenom povestné vozy značky Oltcit a neskôr zas Daewoo. Momentálne sa však venuje výrobe Fordov (B-Max, EcoSport) a ich motorov (1,0 EcoBoost).

Ford si pri príležitosti 40 výročia výroby povedal, že si táto továreň zaslúži oslavné video. A tak vznikla táto Gymkhana s rally Fiestou. Niečo v nej však chýba - Ken Block. Za volantom totiž sedí jazdec Simone Tempestini. Vadí to? Absolútne nie. Komplexnosť pointy videa je na rovnako „vysokej" úrovni, akurát je tu menej produkt placementu. Inak zavrieť továreň kvôli takémuto nakrúcaniu si v takom Nemecku príliš predstaviť neviem...

Video nájdete pod článkom.

Autor: Daniel Krnáč

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme

Ďalšie články zo sekcie Revue