Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Pondelok, 22.5.2017
meniny má Júlia, Juliana

BMW Films sa vracajú už túto nedeľu. Zatiaľ si pozrite tri najlepšie diely

23.9.2016 | Revue

Nebue chýbať Clive Owen hlavný protagonista predchádzajúcich dielov. Okrem toho, že je herec, je aj vynikajúci šoféra, takže väčšinu scén vo filmoch odjazdí sám.

The HireNový krátky film s názvom The Escape s hereckým obsadením v podaní Clivea Owena, Dakoty Fanningovej, Jona Bernthala a Very Farmigaovej pokračuje v tradícii titulu The Hire - série jedinečných krátkych filmov z rokov 2001 a 2002, ktoré vzbudili rozruch nielen na medzinárodnej marketingovej scéne: týchto osem filmov vysielaných v dvoch sériách bolo prejavom úplne nového komunikačného prístupu BMW. Filmy totiž prezentujú modely BMW prostredníctvom akčných scén a príbehov.Roly výkonného producenta prvej série sa ujal David Fincher, známy režisér filmov Hra s Michaelom Douglasom či Klub bitkárov s Bradom Pittom. Pri zrode strhujúcich príbehov stáli renomovaní autori, režiséri a herci. V titulnej role každého z filmov sa predstavili britský herec Clive Owen a automobil BMW. V pravdepodobne najpopulárnejšom z filmov prvej série pod názvom Star si pasažierku Clivea Owena v modeli BMW M5 zahrala Madonna.

The Hire HostagePod druhú sériu, uvedenú v roku 2002, sa v úlohe výkonných producentov podpísali kultoví hollywoodski producenti Ridley a Tony Scottovci.BMWFilms.com po 15 rokoch opäť ožíva vďaka novému filmu, v ktorom sa za volant znova posadí Clive Owen a s ním si zahrajú aj Dakota Fanning (Vojna svetov, Ja som Sam), Jon Bernthal (Punisher, Daredevil) a Vera Farmiga (Na druhej strane, Lietam v tom). Film režíroval juhoafrický režisér nominovaný na Cenu Akadémie®, Neill Blomkamp (District 9, Elysium), a pre BMW North America ho realizovala spoločnosť Geisel Productions z New Yorku. The Escape bude mať premiéru v nedeľu 23. októbra 2016 o 12:00 SEČ na BMWFilms.com. Upútavku k novému dielu nájdete pod článkom.

The AmbushAutor: Majo Bóna

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme