Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Utorok, 25.7.2017
meniny má Jakub

Sobotný METAL: 16 minút nakladačky v podaní Mercedes-AMG. Zbohom uši!

28.1.2017 | Revue

Myslím si, že čo sa týka divadla a teatrálnosti vo svete nemeckých sedanov, kraľuje im Mercedes-AMG. Posaďte sa a vypočujte si, ako znie 16 minút v podaní Mercedes-AMG z celého sveta. Pozor na uši!

Z vlastných skúseností môžem aj s kolegami povedať, že jazda na voze od Mercedes-AMG má len jedinú chybu, na ktorej sa zhodneme. V ich technických preukazoch nie sú nikde spomenuté naše mená. Majstri hluku z Affalterbachu dokážu aj v časoch emisných noriem, regulácií a obrovskej honby za politickou korektnosťou, prispieť takýmto vzrušujúcim akustickým sprievodom.
Pokiaľ by ste mali záujem, na našich stránkach sa dočítate o niektorých z týchto modelov. V priebehu posledného roka prešlo našimi rukami Mercedes-AMG G63 5,5 V8, Mercedes-AMG C 63 S, Mercedes-AMG C 63 S Coupé Edition 1, Mercedes-AMG GLE Coupé, Mercedes-AMG S63 Cabriolet a trošku rozumneší Mercedes-Benz C450 AMG. Najbližšie týždne vás ešte čaká menšia chuťovka v podobe Mercedes-AMG SLK43 a síce bez úprav z Affalterbachu, ale predsa elegantný V8 z SL500 v prvých dojmoch z Kabriolet Tour.

Pod článkom nájdete 16 minútový záznam nebrúsených Mercedesov AMG vypustených do divočiny. Prajeme príjemnú sobotu :)

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme

Ďalšie články zo sekcie Revue