Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Utorok, 23.5.2017
meniny má Želmíra

Vyhrajte Citroën na týždeň! Stačí si tipnúť umiestnenie Petra Sagana na Tour

19.7.2016 | Revue

Ak nikdy nezabúdate na svoj bicykel a chodíte ho pravidelne prevetrať aj v záujme svojho zdravia, určite ste už počuli meno Peter Sagan. Náš Tourminátor momentálne bojuje vo francúzskych kopcoch o zelené tričko, ale taktiež aj o celkové etapové víťazstvá. Spolu s Citroënom - automobilovou značkou Petra Sagana máme pre vás súťaž, kde na výhru stačí tipnúť Petrovo umiestnenie.

V našej Tourovej súťaži sa hrá o 5 vozidiel Citroën C4 Grand Picasso, ktoré dostanete na jeden týždeň aj s plnou nádržou! Toto ale nie je len hocijaké auto. Do tohto priestranného francúzskeho auta pokojne dostanete celú rodinu aj s bicyklami a môžete tak vyraziť na vlastnú, komfortnú francúzsku tour.

 
 Citroen C4 Grand Picasso: Môže byť vaše na jeden týždeň.
V našej súťaži s Citroën - automobilovou značkou Petra Sagana nejde ale o to, aby ste boli aktívni cyklisti alebo naplno sledovali každú etapu tohtoročnej Tour. Táto súťaž je skutočne pre každého z vás, keďže asi všetci prajeme úspechy športovcom z našej malebnej krajiny spod Tatier a náš Tourminátor sa vám za priazeň dokonca odvďačí výhrou. Stačí tipovať Petrovo umiestnenie na

http://www.pluska.sk/tour-de-france-2016/

a kľúče od nového Citroënu C4 Grand Picasso môžu byť vaše!

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.