Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip

Keby to videl Jay Kay...

2.8.2017 | Novinky

Vyvolávacia cena na internetovom portáli predstavuje 549 995 libier, čo nie je málo ani na limitovanú edíciu Lamborghini Diablo SE30, ktorej vyrobili 150 kusov.

 
  Autor: Amari Supercars
Toto auto na rozdiel od iných ale má za sebou „hviezdnu kariéru," je jedno z dvojičiek, ktoré boli použité na natáčanie hudobného videoklipu v roku 1996.Spočiatku bolo iba jedno auto, no málokto vie, že bolo zničené pri nehode počas nakrúcania. Preto museli nájsť náhradu, ktorou bolo toto fialové Lamborghini Diablo SE30 od predajcu Amari Supercars.

 
  Autor: Youtube, Jamiroquai
Ani toto auto neobišla nehoda, jedna z kamier poškodila čelné sklo, no Jay Kay pokračoval v natáčaní bez ďalších úprav.Vozidlo vlastnil priamo Jay Kay, spevák skupiny Jamiroquai a nechal si ho niekoľko rokov, kým ho predal predajcovi naspať. Nasledovali dvaja ďalší majitelia, no vozidlo sa opäť vrátilo k predajcovi z Nemecka, kde bolo v rukách zberateľa značky Lamborghini.

 
 Autor: Amari Supercars
V súčasnosti má najazdených 27 804 kilometrov, jeho semišový interiér ako aj špeciálne horčíkové kolesá od výrobcu O.Z. Racing sú bez akéhokoľvek poškodenia a auto si so sebou okrem kariéry nesie aj množstvo servisných záznamov dokazujúcich bezchybnú históriu.

 
 Autor: Amari Supercars
Lamborghini Diablo SE30 „Cosmic Girl" je autom číslo 142 zo 150-kusovej série a neviem ako vás, ale nás absolútne dostalo.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme