Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip

100 000 vozidiel Volvo prešlo továrenskou úpravou od dvorného úpravcu Polestar

10.6.2017 | Novinky

Spoločnosť Polestar tento počet áut stihla optimalizovať od čias svojho predstavenia, no v poslednom čase využívanie ich služieb rastie. Len za prvý štvrťrok 2017 Polestar stihol optimalizovať viac ako 12 000 vozidiel, čo predstavuje 30 percentný medziročný nárast.

 
 Autor: Volvo
Stojí za tým najmä záujem o úpravu najnovších agregátov Drive-E od Volva, pričom produkty pre novú XC60 budú dostupné už od nasledujúceho mesiaca.Najobľúbenejším modelom zákazníkov žiadajúcich optimalizáciu, či už po výkonnostnej, alebo vizuálnej stránke je model XC60.

 
  Autor: Volvo
Za ním nasleduje model XC90 a V60. Najdôležitejšími trhmi pre značku Polestar sú Čína, Švédsko a Amerika. Za úspechom podobných úprav ale rozhodne vidíme skutočnosť, že značka Polestar patrí pod Volvo a tak jej úpravy, respektíve optimalizácie, ako ich sama spoločnosť volá, nijako neovplyvňujú záruku na vozidlo.

 
  Autor: Volvo
Optimalizácie od Polestar sa venujú týmto piatim kľúčovým oblastiam: výkon motora, reakcia na plyn, rýchlosť preraďovania radiacich stupňov, funkcionalita podržania zvolenej rýchlosti a reakcia na ubratie plynu.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.