Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip

Citroën C3 ide ako teplé rohlíky, no my vieme viac

13.5.2017 | Novinky

Iba za prvých šesť mesiacov dokázal Citroën predať viac ako 100 000 kusov nového modelu C3 a tak sme si pozisťovali pár dôležitých údajov o našom, pre tento model dokonca materskom trhu.

 
 Autor: Citroen
Na Slovensku zaznamenala automobilka už takmer 800 objednávok. 90 percent vozidiel je vybavených benzínovými motormi. Takmer polovica má výbavu Feel s motorom PureTech 82, slováci ale majú evidentne radi nové technológie.

 
 Autor: Citroen
Približne 30 percent zo všetkých objednávok zaškrtlo položku ConnectedCAM Citroën, vďaka ktorej môžu nielen automaticky vyhotovovať záznam z prípadnej nehody, no najmä používať túto kameru pre vytváranie fotiek a videí zaujímavostí, ktoré po ceste zbadajú, či zažijú.

 
 Autor: Citroen
Možnosť zdieľania týchto záberov na sociálnych sietiach je samozrejmosťou dnešnej doby.Medzi obľúbené patria aj multimédiá.

 
 Autor: Citroen
Rádio Connect, alebo ConnectNAV so 7 palcovým dotykovým displejom má až 60 percent objednaných vozidiel, no ešte obľúbenejšie sú farby.80% predaných vozidiel si majitelia objednávajú so strechou „biton, " teda v bielej, či čierno-červenej kombinácii.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.