Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip

Navigácia Waze prichádza priamo na displeje seatov

14.5.2017 | Novinky

Nová aplikácia Waze pre Android Auto bude v najbližších týždňoch dostupná pre všetky modely značky SEAT vybavené rozhraním Full Link

 
 GPS navigácia Waze od Google pre Android Auto bude kompatibilná so všetkými automobilmi SEAT vybavenými rozhraním Full Link
Navigáciu Waze budú môcť majitelia automobilov SEAT už čoskoro zobrazovať priamo na displeji vo svojom aute. Návštevníci expozície SEAT na autosalóne v Barcelone si už teraz môžu po prvý raz vyskúšať prepracovanú aplikáciu pre navigáciu GPS Waze od Google pre Android Auto. O niekoľko týždňov má Google v pláne uviesť beta-verziu tejto aplikácie, ktorá bude kompatibilná so všetkými automobilmi SEAT vybavenými rozhraním Full Link.

Súčasne bude SEAT v Barcelone prezentovať svoju aplikáciu SEAT Drive App pre Android Auto (pre iOS bola uvedená už skôr). S ňou majitelia seatov, ktorí majú smartfóny s operačným systémom Android (verzia 5.0 alebo novšia) a aplikáciu Android Auto, majú prístup k obsahom svojho telefónu na displeji systému infotainmentu vo vozidle.

Autor: Martin Domček

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.