Články
Videá
Galérie

ATLAS.SK: Utorok, 25.7.2017
meniny má Jakub

VIDEO: Jaguar E-Pace je kaskadér

14.7.2017 | Modely

Jaguar a film sú nerozdeliteľná dvojica a aj preto sa výrobca rozhodol ozvláštniť premiéru svojho nového SUV trikom, ktorý patrí medzi najťažšie. Nový E-Pace však brilantne zvládol 15,3 metrov dlhý skok spolu s 270-stupňovou vývrtkou na jednotku.

 
 Autor: Jaguar
Bola to tak dôrazná bodka za 25 mesačným tvrdým testovaním novinky, ktorej šikovnosť potvrdili prítomní komisári oficiálnym zápisom do Guinessovej knihy rekordov. Pre vodiča - Terryho Granta, ktorý je držiteľom už úctyhodných 21 zápisov do tejto knihy - však tento deň zrejme nebol ničím výnimočný, kaskadérske kúsky sú jeho život. Jaguar E-Pace ale nie je iba o kaskadérskych trikoch.

 
 Autor: Jaguar
Ide o päťmiestne SUV, ktoré v našich očiach veľmi šikovne kombinuje dizajn väčšieho modelu F-Pace so športovým kupé F-Type. Vo vnútri je to samozrejme o najaktuálnejších potrebách súčasnosti o čom svedčí hneď päť USB portov a ďalšie štyri 12-voltové zástrčky, schopné nabiť akékoľvek dnešné technologické hračky od hodiniek cez telefóny až po tablety, či laptopy.

 
 Autor: Jaguar
Plne digitálny displej informuje vodiča o všetkom potrebnom, farebný Head-Up displej pomáha sústrediť sa na cestu a veľký, 10, alebo až 12,3-palcový displej na palubnej doske zase poslúži zvyšku posádky.

 
 Autor: Jaguar
Inteligentný kľúč, ktorý si môžete zobrať so sebou vo forme vode odolného náramku je príjemným bonusom z väčšieho F-Pace. Pohon všetkých kolies, najnovšie bezpečnostné technológie ako aj nedávno predstavený dvojlitrový turbomotor s výkonom 300 koní, to všetko ponúka E-Pace v mimoriadne lákavom balení a tomuto autu sa budeme čoskoro venovať dôkladnejšie.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme