ATLAS.SK: Pondelok, 27.3.2017
meniny má Alena

VIDEO: Ideálne auto na Nürburgring? Obitá dodávka

10.5.2016 | Revue

Biele Opel Vivaro s preliačenými dverami a „záhradkou" nie je práve ideálnym autom na pretekársky okruh. Oceňujeme však odhodlanie vodiča, aj napriek zaváhaniu.

Sabine, si to ty? Mohol by sa pýtať fanúšik Topgearu. Ktovie, možno to skutočne je Sabine Schmitz, „kráľovná Nürburgringu", ktorá natáča nový diel relácie v duchu niekdajšej jazdy s Fordom Transit. To boli časy. Vtedy sme ani nesnívali, že bude slečna niekedy moderovať Topgear...

Ale buďme realisti. Zrejme je za volantom Vivara niekto, kto sa len teší zo služobného auta o niečo viac, ako by mal. Alebo testuje prototyp budúcej generácie Vivara. Odvahu mu síce nepopierame, no chvíľu potrvá, kým to bude ideálne. Kým bude mať na Sabine. Zatiaľ vás aspoň pobaví v krátkom videu pod článkom. Našliapnuté mal na dobrý drift ale asi zabudol cement vyložiť (poznáte to, zlé rozloženie hmotnosti...).

Autor: Daniel Krnáč

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme

Ďalšie články zo sekcie Revue