ATLAS.SK: Sobota, 25.3.2017
meniny má Marián

VIDEO: Ako prevrátiť Hummer Hyundaiom

26.4.2015 | Revue

Pri dopravnej kolízií v Rumunsku sa podarilo vodičovi Hummeru otočiť svoje auto na bok. Po nechcenej potýčke s Hyundai Santa Fe.

Rôzni vodiči disponujú rôznymi úrovňami inteligencie. Preto sa niektorým môže zdať jazda po električkovej trati za cieľom obehnúť kolónu ako dobrý nápad. A teraz sa nebavíme o Prahe, kde je takáto jazda na niektorých miestach povolená.

 
 VIDEO NÁJDETE POD ČLÁNKOM


Hummer H3 údajne patriaci rumunskej bezpečnostnej spoločnosti BGS sa pokúšal obehnúť kolónu áut cez, uhádli ste, električkovú trať. Tento pokus sa však vodičovi vypomstil. Hyundai Santa Fe, ktoré autá v kolóne púšťali z bočnej cesty chcelo zrejme prejsť cez prechod na opačnú stranu cesty. Vodič si však zrejme nevšimol zľava sa rútiaci Hummer. Pritom mal vlastne šťastie, lebo to mohla byť pokojne električka.

Najprv sme si mysleli, že sa auto ponáhľa oprávnene, no toto nie je prvý príklad podobne agresívnej až hlúpej jazdy áut BGS - stačí sa pozrieť na youtube. V tomto prípade sa to našťastie zrejme obišlo bez vážnejších zranení.

Video nájdete pod článkom.

Autor: DK
Zdroj: carscoops.com


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme