ATLAS.SK: Pondelok, 27.3.2017
meniny má Alena

Vo Francúzsku môžete mať auto úplne zadarmo. Bez srandy

15.12.2016 | Novinky

Ide o Citroën C1 a zadarmo ho môžete mať vtedy, ak ste ochotní sa ho vzdať na 20 dní v mesiaci

Francúzska automobilka Citroën ponúka zákazníkom možnosť mať auto zdarma formou prispôsobeného operatívneho lízingu na tri roky, pokiaľ bude súhlasiť s tým, že každý mesiac ho na 20 dní v týždni prepožičia platforme na zdieľanie áut TravelCar.com.

 
 Citroën C1


Výhodou tejto ponuky je, že TravelCar vyplatí 149 eur prenajímateľovi každý mesiac bez toho, či si auto niekto v tom čase požičia, alebo nie. Tých 149 eur je pritom mesačná splátka na Citroën C1 VTI so 68-koňovým motorom, manuálnou prevodovkou a v základnej farbe. Práve na toto auto sa ponuka vzťahuje, zákazník si ho nijako nemôže individualizovať. Ak si auto niekto požičia, tak jeho majiteľ navyše za každý odjazdený kilometer dostane 5 centov. Pritom neplatí ani poistenie a 20 dní v mesiaci ani parkovanie.

Ide o ponuku, ktorá by mala byť výhodná najmä pre tých, ktorí do miest dochádzajú na týždňovky, respektíve bývajú v blízkosti práce a auto potrebujú len na víkendy.

Autor: Martin Domček

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.