ATLAS.SK: Sobota, 25.3.2017
meniny má Marián

Zvolávacia akcia škodovky je bublina

31.3.2010 | Na cestách

Vyjadrenia českej televízie Prima sa nezakladali celkom na pravde. Škodovka neorganizuje zvolávaciu akciu, obdobnú tej, ktorú usporiadala japonská Toyota.

V rámci neustáleho zvyšovania štandardu zákazníckej starostlivosti pristúpila automobilka Škoda Auto k preventívnej a bezplatnej výmene úchytov krytu batožinového priestoru v automobiloch Škoda Fabia druhej generácie, verzia hatchback.

„Dlhodobo sledujeme potreby našich zákazníkov a prinášame pre nich praktické riešenia. V tomto prípade sme optimalizovali úchyty krytu batožinového priestoru, aby nemohlo dôjsť k jeho prípadnému poškodeniu. Výmena úchytov je ústretovým krokom smerom k zákazníkom, ktorí niekedy nesprávnou manipuláciou úchyty poškodia," uviedla Lucia Busquet, PR manažérka Škoda Auto Slovensko. Busquet tak potvrdila vyjadrenia hovorcu automobilky Evžena Krauskopfa, ktorý sa včera vyjadril, že sa „nejedná o žiadnu zvolávaciu akciu, k výmene dielov dochádza preventívne v momente, keď majiteľ s vozom sám príde do servisu."

Výmena úchytov krytu batožinového priestoru za modifikované úchyty je bezplatná. Pracovníci autorizovaných servisov Škoda ju v záujme dosiahnutia maximálnej zákazníckej spokojnosti vykonajú pri najbližšej návšteve vozidla v autorizovanom servise. Do nových automobilov Škoda Fabia, verzia hatchback, sa už modifikované úchyty krytu montujú priamo vo výrobe.

Autor: Ladislav Holop/Škoda

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.