ATLAS.SK: Pondelok, 27.3.2017
meniny má Alena

DS E'Tense: Provokácia, alebo prísľub do budúcnosti?

11.3.2016 | Modely

DS získala vlastnú identitu koncom minulého roka. Štúdia E'Tense jasne naznačuje, že Francúzi sa neboj ani teritória superšportov.

 
 DS E'Tense: Provokácia, alebo prísľub?

Nemôžeme si pomôcť táto štúdia je extrémne krásna. Je úplne zbytočné ju komentovať, napokon pozrite si ju sami. Naživo je ešte krajšia. A proporcie supercaru nie sú zbytočnosť! Usúďte sami. Z nuly na stovku tento skvost zrýchli za štyri a pol sekundy a maximálna rýchlosť je takmer dvestopäťdesiat kilometrov za hodinu a maximány dojazd je vyše tristo kilometrov. Ak je to všetko pravda, tak osobne chcem videť do roka a do dňa sériovú inkarnáciu.Rám karosérie je karbónový, to je však pri pohľade do interiéru celkom nepodstatná informácia. Ten sa dá v krátkosti opísať ako oslava moderného umenia. Iba čalúnenie sedadiel a stropu a palubnej dosky zabralo viac než osemsto hodín. Textúra palubnej dosky interpretuje logo automobilky, prístrojová doska je digitálna dvanásťpalcová, vodič má na ovládanie ostatných funkcií k dispozícii desaťpalcovú dotykovú obrazovku. Ale nie všetko je digitálna. V interiéri nájdete aj náramkové hodinky značky BRM , ktoré si môžete zobrať a dať si ich na ruku a nosiť.

 

Pokračovanie článku nájdetenanašej sesterskej stránke pluska.sk

Autor: Majo Bóna

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.