ATLAS.SK: Sobota, 25.3.2017
meniny má Marián

Smart fortwo kabrio: V limitovanej edícii Brabus sa vyrobí len 200 kusov

10.3.2016 | Modely

Poznávacie znaky limitovanej série sú viditeľné na prvý pohľad: exkluzívny lak, bezpečnostná bunka tridion, modré matné obloženie chladiča a sivá skladacia strecha tritop.

 
 Smart forfour s balíkom Brabus
Limitovaná 200-kusová edícia smart fortwo kabriolet BRABUS edition sa začne predávať v máji, približne dva mesiace po uvedení štandardnej verzie s 52 kW motorom, objednať sa dá už teraz. Spoznáte ho podľa exkluzívneho laku, bezpečnostnej bunky tridion, modrého obloženia chladiča, titánovo sivej skladacej strechy a plakety Brabus edition v trojuholníku vonkajšieho zrkadla. Interiér bude taktiež v čierno-modrom prevedení.

 
 Smart fortwo Brabus ed.
Minikabriolet Brabus edition vychádza z modelu s výkonom 66 kW (90 k), doplneného 6-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou twinamic a nádržou s objemom zvýšeným na 35 litrov. Sériovo sú na palube aj vyhrievanie sedadla pre vodiča a spolujazdca, balík odkladacích priestorov, balík Cool & Media, balík snímačov a LED, ako aj balík komfortnej výbavy.

 
 Smart fortwo Brabus ed.
Okrem tejto limitovanej série smart prichádza pre všetky modely (vrátane forfour) s výkonom 52 a 66 kW so športovým balíkom Brabus. Obsahuje predný a zadný spojler Brabus vo farbe karosérie, športový podvozok so znížením o 10 mm a sivé disky z ľahkej zliatiny. V prípade smart fortwo a fortwo kabriolet majú priemer 16 prípadne 17 palcov a pneumatiky s rozmermi 185/50 R16 prípadne 205/40 R17. V interiéri je multifunkčný 3-ramenný športový volant, športové pedále z brúsenej ocele a špeciálny kožený poťah ručnej brzdy a radiacej páky.

Autor: md

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.