ATLAS.SK: Piatok, 24.3.2017
meniny má Gabriel

Galéria

 1/1 
0
   
 
VIDEO: Zvláštnejšie propagačné video ako na ruskú dodávku sme ešte nevideli
 
  
   
   
 
 
 
 
   
VIDEO: Zvláštnejšie propagačné video ako na ruskú dodávku sme ešte nevideliBizarná, takmer pol hodina plná akcie, cigánov, horolezcov s dieťaťom za volantom. To je propagačné video na dodávku RAF-2203.Celkom zaujímavým spôsobom sa rozhodol v roku 1989 Rižský autobusový závod propagovať ich dodávku RAF-2203 (prezývanú aj Latvia). Skoro pol hodinové propagačné video vám síce neprinesie žiadne informácie o samotnom aute, je však nabité akciou a zvláštnymi scénami. Je to úplne iná filmová (a psychologická) liga.

Samotné auto bolo vyrábané medzi rokmi 1976 až 1997. Dopredu ho tlačil štvorvalcový motor z Volgy (GAZ 24), ktorý cez štvorstupňový manuál poháňal zadné kolesá. Možno si ju pamätáte napríklad z poslednej Policajnej akadémie.

Celkom je inak zaujímavé, že sa výrobca (alebo niekto iný) rozhodol dodávku vôbec takto propagovať, nakoľko áut bolo aj tak menej ako dopytu po nich.

Potenciálne najzvláštnejšie propagačné video v histórii nájdete pod článkom. Tú pol hodinku sa na video pod článkom oplatí si vyhradiť. Nechýbajú skoky naháňačky a šmýkanie sa.

Autor: Daniel Krnáč